Hurtownia kosmetyczna Warszawa – Masełko do ciała czy balsam nawilżający?

Balsam do ciała, krem czy masełko są to produkty, które powinny być używane przez cały rok. Jednak szczególnie zimą skora potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, ponieważ w tym, czasie jest narażone na przesuszenie. Mają na to wpływ przede wszystkim ogrzewane pomieszczenia, w których jest bardzo suche powietrze oraz ubrania, które również hamują dostęp powietrza dla naszej skóry. Nie bez znaczenia dla naszej skóry są również kąpiele oraz przebywanie na basenie. Dlatego przynajmniej raz dziennie powinnaś pamiętać o zastosowaniu odpowiedniego kosmetyku, który zabezpieczy skore przed wysuszeniem i nadmierną utratą wody.

Produkt najlepiej jest zastosować po kąpieli, kiedy skóra jest najlepiej przygotowana na przyjęcie drogocennych składników. Balsam pozwoli uzupełnić ubytki w warstwie hydrolipidowej skóry. Firma Bielenda proponuje profesjonalne balsamy o fantastycznych nutach zapachowych. Przeznaczone są do każdego rodzaju skóry. Zawierają aktywne składniki, takie jak masło kakaowe, ekstrakt z kakaowca czy L-karintyna. Dzięki nim przywraca jędrność i elastyczność skóry, wspomaga procesy redukujące tkankę tłuszczową oraz poprawia kondycję i koloryt skóry. Skóra powinna być systematyczne wspomagana produktami nawilżającymi, aby zapewnić jej odpowiednią pielęgnację, szczególnie dlatego, że niezwykle niekorzystny wpływ mają na nią detergenty. Hurtownia kosmetyczna Warszawa oferuje takie produkty, może je również zamówić przez internet.

Ponadto firma Bielenda oferuje malinową maskę do ciała z bio-kofeiną z guarany, która ma właściwości regenerujące, świetnie nawilża, ale przede wszystkim ma za zadanie wyszczuplenie, detoks oraz profilaktykę cellulitu. Produkt nie oferuje każda hurtownia kosmetyczna Warszawa, więc dobrze sprawdzić jej dostępność przez internet.
Dbając o nawilżenie skóry nie możemy też zapominać o dostarczeniu organizmowi odpowiedniej ilości wody z zewnątrz, aby utworzyć barierę ochronną chroniącą przed wyparowaniem. Dorosła osoba codziennie powinna wypijać minimum 1,5 litra wody.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.